jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۷۰۰۱۰ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۷:۱۹

ورزشگاه آزادی تهران امروز میزبان آخرین دیدار رسمی تیم ملی ایران در راه مقدماتی جام جهانی است. این ورزشگاه سه ماه قبل در بازی با ازبکستان شاهد صعود ما به جام جهانی بود؛ اما امروز قرار است از آخرین بازی ما پذیرایی کند.

آرزوهای خوب برای بازی آخر

دیداری که به لطف اقتدار تیم ملی، کاملا تشریفاتی است. بازی ایران و سوریه از ساعت 19:30 آغاز می‌شود و همه امیدوار هستند وقتی داور ژاپنی در سوت خود می‌دمد، صدای تشویق 85 هزار ایرانی در ورزشگاه شنیده شود.

تیم ملی در آخرین بازی در حالی که تقریبا یک نیمه را ده نفره بازی کرد، بدون گل خورده به کار خود خاتمه داد تا تنها تیم ملی دنیا باشد که در رقابت‌های انتخابی گلی نپذیرفته است. گرچه برخی از کارشناسان فوتبال معتقدند سیستم هجومی تیم ملی باید به اندازه سیستم دفاعی ما قدرتمند و کم‌عیب باشد؛ اما به هر حال گل نخوردن از محاسن و رکوردهای تیم ملی محسوب می‌شود.

آنچه اهالی فوتبال را نگران کرده، اتفاقات روزهای اخیر است و امیدواریم فدراسیون فوتبال برای اتحاد بیشتر در این ساعات باقیمانده تصمیمی درست بگیرد تا اعضای تیم ملی در جشن صعود حضور داشته باشند.

معتقدم حتی در این شرایط که تیم ملی به جام جهانی صعود کرده، مردم ایران تیم کشورشان را تنها نمی‌گذارند و ورزشگاه آزادی را پر می‌کنند.

قبول دارم که تیم ملی به سه امتیاز این بازی نیاز حیاتی ندارد تا مردم با سر به حمایت از تیم بشتابند؛ اما در همین شرایط هم می‌دانند که چشم بازیکنان تیم ملی به سکوهاست و سکوهای خالی ذهنشان را آزار می‌دهد.

امیدوارم هم استقبال خوبی از این بازی صورت گیرد و هم نمایش خوبی از تیم ملی ببینیم.

بیژن ذوالفقارنسب - کارشناس فوتبال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر