jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۹۶۱۶ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۱

سایت آلمانی درباره احتمال تبانی در بازی دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و سوریه نوشت که احتمال تبانی در این بازی چیزی در حد صفر است.

سایت آلمانی: احتمال تبانی در بازی ایران - سوریه صفر است

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا، دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و سوریه سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی آخرین دیدار خود در انتخابی جام جهانی 2018 را برگزار خواهند کرد. سایت آلمانی SHZ پیش از بازی نوشت: در حالی که گفته می‌شود احتمال تبانی بین دو تیم ایران و سوریه وجود دارد، کارلوس کی‌روش، صراحتا عنوان کرد که به هیچ وجه چنین چیزی مطرح نیست و با قدرت به مصاف سوریه خواهند رفت.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران صعود خود را به جام جهانی قطعی کرده و بازی آنها با سوریه فقط تشریفاتی است. این‌ در حالی است که دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ازبکستان و کره جنوبی باید در دیداری مهم و حساس در تاشکند برابر هم به میدان بروند تا تیم دوم گروه به جام جهانی مشخص شود.

با توجه به این که دو تیم ایران و سوریه کشورهای اسلامی محسوب می‌شوند و از لحاظ سیاسی نزدیک به هم هستند، دو کشور کره جنوبی و ازبکستان ترس از احتمال تبانی در این دیدار را دارند. با این حال به نظر نمی‌رسد نزدیکی سیاسی باعث تبانی در این بازی شود، چرا که اتفاقات بازی رفت در مالزی باعث شد که انگیزه ایرانی‌ها برای انتقام دو چندان شود تا آنها بتوانند در تهران تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه را شکست دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر