jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۹۶۰۷ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۸:۳۹

تیم ملی فوتبال ایران فردا در آخرین مسابقه خود در رقابت های انتخابی جام جهانی در حالی به مصاف سوریه می رود که صعود خود را از مدت ها پیش به جام جهانی مسجل کرده است.

ایران - سوریه؛ پایان خوش برای انتخابی جام جهانی +جدول گروه A

به گزارش جام جم آنلاین ، این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. این مسابقه برای تیم ایران هیچ حساسیتی ندارد اما برای تیم ملی فوتبال سوریه بسیار حائز اهمیت است چرا که هنوز امیدهایی برای یک صعود تاریخی به جام جهانی دارند. سوریه در شرایطی به جام جهانی صعود می کند که فردا بتواند ایران را در ورزشگاه آزادی شکست بدهد، تیمی که در رقابت های انتخابی جام جهانی نه گل خورده و نه شکستی را متحمل شده اما تیم سوریه به دنبال کاری بزرگ است.

کی‌روش با تمام توان مقابل سوریه بازی خواهند کرد همانطوریکه مقابل کره جنوبی جوانمردانه و باشرافت ۹۰ دقیقه جنگیدند و مبارزه کردند و هرگز به ادعاهای متعدد در رابطه با تبانی فکر نمی کنند.

برنامه مسابقات گروه A

ایران - سوریه ساعت ۱۹:۳۰

ازبکستان - کره جنوبی ساعت ۱۹:۳۰

قطر- چین ساعت ۱۹:۳۰

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر