jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۵۴۴ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

همین چند روز پیش بود که خبر رسید یک لیزینگ خودرو پس از طرح دوستی با فوتبالیست‌های استقلال و پرسپولیس به آنها خودرو داده است؛ خودروهایی بدون سند. این در حالی است که بعضی از بازیکنان حتی همین خودروهای بدون سند را تحویل نگرفته‌اند و کارشان به شکایت و دادگاه کشیده شده است.

با همه این شرایط، روز گذشته خبر رسید دوست نزدیک فوتبالیست‌های معروف استقلال و پرسپولیس و شرکت زیر مجموعه‌اش با بازیکنان در حال توافق است و بعضی بازیکنان خودروهای خود را تحویل گرفته‌اند و بقیه فوتبالیست‌ها هم در آستانه تحویل گرفتن خودروهای خود هستند.

جالب اینجاست که فرد مورد نظر پس از توافق با فوتبالیست‌ها از آنها قول گرفته است با پستی اینستاگرامی اصل خبر را که مربوط به ماجرای کلاهبرداری بوده، تکذیب کنند. به همین دلیل است از روز گذشته خیلی از بازیکنان دو تیم پست‌های مشترکی را در این زمینه در صفحه رسمی خودشان در اینستاگرام منتشر کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر