jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۴۰۵ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با تاکید بر این‌که روند اجرای پروژه قطار شهری اهواز باید جهش پیدا کند، گفت: اکنون سرعت اجرای این پروژه رضایتبخش نیست و در صورتی که پیمانکار این روند را ادامه دهد، قطعا خلع‌ید خواهد شد.

فرامند هاشمی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه با سرعتی که مدنظر ماست، پیش نمی‌رود. این روند رضایتبخش نیست و قطعا پروژه باید جهش پیدا کند، زیرا مشکلات اعتباری آن حل شده است. وی ادامه داد: امیدواریم خط اول فاز یک این پروژه حداکثر تا پایان سال 96 یا در سه‌ماهه نخست سال 97 به بهره‌برداری برسد. معاون امور عمرانی استانداری خوزستان افزود: با توجه به تغییرات اخیر در سطح شهرداری، تدابیری اتخاذ شده و سازمان جدیدی که برای انجام کار پیش‌بینی شده است، فکر می‌کنم خط اول فاز یک این پروژه در زمان اعلام شده مورد بهره‌برداری قرار بگیرد. هاشمی‌زاده بیان کرد: در حال حاضر بحث خلع ید پیمانکار این پروژه در دستور کار قرار ندارد، اما در صورتی که روند اجرای پروژه مذکور با همین وضعیت فعلی پیش برود، قطعا بحث خلع ید پیمانکار پروژه به صورت جدی‌تر دنبال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر