jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۲۶۵ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه در آخرین روزهای هفته دولت و پس از افتتاح پروژه ها در شهرستان شهریار روز چهارشنبه 8/6/96 با حضور نمایندگان 60 اداره در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد با توجه به ارزیابی صورت گرفته شرکت عمران شهر جدید اندیشه به عنوان اداره برتر و نمونه معرفی گردد.

آئینی مدیر عامل شرکت عمران در این مراسم پس از دریافت لوح تقدیر به همراه مجموعه مدیران شهری شهر جدید اندیشه و شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر جدید اندیشه و مدیران ادارات مستقر در شهر اندیشه و دستگاه های اجرایی این شهر را در کسب این موفقیت اثر بخش عنوان کرد گفت :همدلی و صمیمیت باعث دریافت این لوح شد

شایان ذکر است که در این مراسم به مناسبت تقدیر از کارکنان ادارات دولتی شهرستان شهریار برگزار شده، بود

دونفر از کارمندان این شرکت نیز به اسامی اقایان مهندس ابوحمزه مدیر واحد سرمایه گذاری شرکت عمران و مهندس جعفر پور به عنوان کارمند نمونه این شرکت توسط معاون فرماندارو با حضور مسئولین ادارات شهرستان شهریار تقدیر بعمل امد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر