jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۹۲۳۱ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۴:۱۶

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برای هفتمین دوره رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ در بخش مردان مبلغ ۶۳۵ هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته است.

والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان / ۶۳۵ هزار دلار پاداش در انتظار تیم‌ها

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جام قهرمانان بزرگ جهان یک تورنمنت والیبال در سطح بین‌المللی است که در سال 1993 برای نخستین بار به پیشنهاد ژاپن و با موافقت فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برگزار شد.

این رقابت‌ها همواره یک سال بعد از بازی‌های المپیک در دو گروه مردان و زنان به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود و به جام جهانی کوچک یا جام بین قاره‌ای نیز معروف است. فدراسیون بین‌المللی والیبال FIVB، برای هفتمین دوره رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ در بخش مردان مبلغ 635 هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته است.

این جوایز در پایان مسابقات براساس رتبه‌بندی تیم‌ها‌، میان شش تیم شرکت‌کننده به شرح زیر تقسیم می‌شود:

تیم اول: 250 هزار دلار
تیم دوم: 125 هزار دلار
تیم سوم: 100 هزار دلار
تیم چهارم: 70 هزار دلار
تیم پنجم: 50 هزار دلار
تیم ششم: 40 هزار دلار

این رقابت‌ها در روزهای 21 تا 26 شهریورماه با حضور تیم‌های ایران، آمریکا، فرانسه، ایتالیا، برزیل و ژاپن به میزبانی دو شهر ناگویا و اوساکا در جدول دوره‌ای برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر