jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۵۰۷ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار مازندران گفت: دو سوم جنگل های هیرکانی در مازندران قرار دارد.

به گزارش ایسنا، ربیع فلاح جلودار با بیان اینکه گردشگری یکی از مسائل مهم در پیشرفت منطقه است و مدیریت و تعامل میان کارآفرینان نقش مهمی در این مهم دارد، اظهار کرد: با وجود بیش از 120رودخانه در مازندران و بیش از دو سوم از جنگل‌های هیرکانی در استان می توان از این ظرفیت برای پیشرفت استفاده کرد.

وی تصریح کرد:اشتغال از نیازهای جامعه است که بحث گردشگری و جذب توریست با ابعاد مختلف می‌تواند در این زمینه محور توسعه استان باشد و سرمایه‌گذاران از این امکانات استفاده کنند.فلاح با بیان اینکه سازمان گردشگری باید در زمینه جذب گردشگر، عرصه‌های گردشگری را شناسایی کند و بحث بوم‌گردی را رونق دهند، اظهار کرد: کارآفرینان باید در منطقه‌ای فعالیت کنند که همراه با منفعت باشد که نیاز به حمایت دارند و در این زمینه صدور مجوزها برای توسعه اقتصادی باید تسریع یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر