jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۵۰۷ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار مازندران گفت: دو سوم جنگل های هیرکانی در مازندران قرار دارد.

به گزارش ایسنا، ربیع فلاح جلودار با بیان اینکه گردشگری یکی از مسائل مهم در پیشرفت منطقه است و مدیریت و تعامل میان کارآفرینان نقش مهمی در این مهم دارد، اظهار کرد: با وجود بیش از 120رودخانه در مازندران و بیش از دو سوم از جنگل‌های هیرکانی در استان می توان از این ظرفیت برای پیشرفت استفاده کرد.

وی تصریح کرد:اشتغال از نیازهای جامعه است که بحث گردشگری و جذب توریست با ابعاد مختلف می‌تواند در این زمینه محور توسعه استان باشد و سرمایه‌گذاران از این امکانات استفاده کنند.فلاح با بیان اینکه سازمان گردشگری باید در زمینه جذب گردشگر، عرصه‌های گردشگری را شناسایی کند و بحث بوم‌گردی را رونق دهند، اظهار کرد: کارآفرینان باید در منطقه‌ای فعالیت کنند که همراه با منفعت باشد که نیاز به حمایت دارند و در این زمینه صدور مجوزها برای توسعه اقتصادی باید تسریع یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر