jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۸۳۷۸ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۵:۲۰

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، از دستگیری دو سارق موبایل قاپ و کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه خبر داد.

دستگیری دو سارق موبایل قاپ خیابان جشنواره تهران

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سرهنگ محمد قربان منصوری گفت: عوامل گشت ضربت سرکلانتری چهارم، هنگام گشت‌زنی در خیابان جشنواره به یک دستگاه موتور سیکلت با دو نفر سرنشین که به صورت خیلی حرفه ای پلاک موتور را تغییر داده بودند مشاهده و بلافاصله عوامل گشت موتورسیکلت را متوقف و سرنشینان آن را دستگیر می کند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح سرد در بازرسی از موتورسیکلت، افزود: متهمان برای بازجویی و تحقیقات به همراه موتورسیکلت با پلاک انتظامی نامعلوک به کلانتری انتقال داده شدند.

رئیس کلانتری با بیان اینکه متهمان از جمله سارقان موبایل قاپ تحت تعقیب تحت بودند که چهره آنان از دوربین های مدار بسته گرفته شده بود؛ تصریح کرد: عوامل کلانتری یکی از مالباختگان را دعوت و چهره متهمان، شناسایی شد. با محرز شدن سارق بودن آنان، متهمان برای تحقیقات تکمیلی تحویل پایگاه چهارم پلیس آگاه پایتخت شد.

سرهنگ منصوری در پایان خاطر نشان داد: مکالمه تلفنی در معابر عمومی، می تواند عاملی برای آسیب پذیری شهروندان باشد. بر این اساس به شهروندان توصیه می شود که از استفاده طولانی مدت با گوشی همراه در معابر عمومی دوری کنند و پس از دادن پاسخ کوتاه به مخاطب خود، مکالمه طولانی را به شرایط مساعد تری موکول کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر