jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۲۷۶ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد با اشاره به این‌که امسال مجلس قانون سال 67 این دانشگاه را تائید کرده است، گفت: گمان نمی‌کنم هیچ‌کدام از رشته‌های دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم تائید نشود.

به گزارش ایلنا، علی‌اکبر ولایتی در حاشیه نشست معاونان آموزشی دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران گفت: درباره تائید کد رشته محل‌های دانشگاه آزاد تعامل خوبی بین وزارت علوم و دانشگاه آزاد شکل گرفته است و به تفاهمی در این زمینه نزدیک شده‌ایم.

ولایتی با اشاره به این‌که رئیس دانشگاه دیروز جلسه‌ای با سرپرست وزارت علوم داشته، افزود: در چند روز آینده اسامی کدرشته‌های توافق شده اعلام می‌شود و گمان نمی‌کنم در نهایت دچار مشکل شویم و کد رشته‌ای بدون تائید وزارت علوم داشته باشیم.

رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: ما منکر هدایت و رهبری وزارت علوم نیستیم و وزارت علوم برای ایجاد توازن بین دستگاه‌های آموزشی اقدام می‌کند و ما خوشبختانه در این زمینه به تفاهم رسیدیم. ولایتی درباره اطلاعیه آخر وزارت علوم مبنی بر عدم تائید کدرشته‌های دانشگاه آزاد گفت: این‌که کسی بگوید کمیته سه نفره را قبول دارد یا نه، در اجرای مصوبه مجلس تغییری
ایجاد نمی‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر