jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۷۹۸ ۰۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

روز گذشته مراسم معارفه عثمان دمبله، گران ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا با رقم 105 میلیون یورو، در حضور 17 هزار تماشاگر در ورزشگاه نوکمپ برگزار شد البته تاخیر یک ساعته در انجام این مراسم صبر هواداران بارسا را لبریز و فرصتی را برای اعتراض به وضع موجود در باشگاه برای آنها ایجاد کرد.

اغلب آنها فریاد «اخراج خوسپ ماریا بارتومئو» را سر دادند و خواستار برکناری رئیس باشگاه شدند. علاوه بر این پیش از ورود دمبله به زمین صدای سوت‌های اعتراض‌آمیز شنیده می‌شد و دستمال‌های سفید (به نشانه اعتراض) در دستان تماشاگران دیده می‌شد. هواداران پس از ورود دمبله به اعتراض‌هایشان خاتمه دادند و با روی خوش از گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه استقبال کردند. دمبله دیروز به صورت رسمی بازیکن بارسلونا شناخته شد و با پیراهن شماره ۱۱ (پیراهن سابق نیمار) به میدان خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر