jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۷۸۹ ۰۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در حالی که چند ماه تا شروع جام‌جهانی باقی مانده است، فیفا کاپ این رقابت‌ها را از موزه خود در زوریخ به مسکو انتقال و در اختیار روسیه قرار داد.

روسیه قرار است توری را برای گردش این کاپ به راه بیندازد که شروع آن شنبه 18 شهریور از ورزشگاه لوژنیکی، میزبان دیدار افتتاحیه جام‌جهانی است و بعد از 126 هزار کیلومتر بار دیگر به همان جا منتقل خواهد شد تا در پایان جام‌جهانی 2018 به تیم قهرمان اهدا شود.

ابتدا قرار است این کاپ در 15 شهر روسیه به گردش در بیاید و مردم کشور میزبان جام‌جهانی از نزدیک آن را مشاهده خواهند کرد. در ادامه از ژانویه 2018 (دی ماه سال جاری) این جام قرار است در 50 کشور مختلف جهان در شش قاره به گردش در بیاید و در نهایت به روسیه باز خواهد گشت. جام جهانی فوتبال تابستان سال آینده در کشور روسیه و با حضور 32 تیم برتر جهان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر