jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۹۲۳ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به این که تشکیل کارگروه آب بین ایران و افغانستان بهترین کمک برای احیای تالاب هامون است، مدیران استانی باید با ارائه طرح و پیشنهاد از این ظرفیت نهایت استفاده را برای کمک به مشکلات منطقه ببرند.

به گزارش ایسنا، علی اوسط هاشمی در نشست کارگروه احیای تالاب هامون افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته و مشارکت نهادهای بین‌المللی در سال‌های آینده و به مرور زمان تالاب هامون احیا می‌شود.

وی بیان کرد: متاسفانه برای مشکل هامون و وزش بادهای توفانی در منطقه سیستان و بلوچستان در گذشته هیچ‌گونه مطالعه‌ای صورت نگرفته بود.

استاندار به کارگروه آب استان نیز اشاره و اظهار کرد: کارگروه آب جزو پنج کارگروه مصوب میان ایران و افغانستان بعد از سال‌هاست که جزو بهترین و موفق‌ترین کارگروه‌ها معرفی شده است.

وی ادامه داد: ضروری است مسئولان استانی با دعوت از عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه به استان و دادن طرح به وی از ظرفیت این کارگروه که نقش مهمی می‌تواند در احیای تالاب بین‌المللی هامون داشته باشد، استفاده کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر