jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۹۲۳ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به این که تشکیل کارگروه آب بین ایران و افغانستان بهترین کمک برای احیای تالاب هامون است، مدیران استانی باید با ارائه طرح و پیشنهاد از این ظرفیت نهایت استفاده را برای کمک به مشکلات منطقه ببرند.

به گزارش ایسنا، علی اوسط هاشمی در نشست کارگروه احیای تالاب هامون افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته و مشارکت نهادهای بین‌المللی در سال‌های آینده و به مرور زمان تالاب هامون احیا می‌شود.

وی بیان کرد: متاسفانه برای مشکل هامون و وزش بادهای توفانی در منطقه سیستان و بلوچستان در گذشته هیچ‌گونه مطالعه‌ای صورت نگرفته بود.

استاندار به کارگروه آب استان نیز اشاره و اظهار کرد: کارگروه آب جزو پنج کارگروه مصوب میان ایران و افغانستان بعد از سال‌هاست که جزو بهترین و موفق‌ترین کارگروه‌ها معرفی شده است.

وی ادامه داد: ضروری است مسئولان استانی با دعوت از عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه به استان و دادن طرح به وی از ظرفیت این کارگروه که نقش مهمی می‌تواند در احیای تالاب بین‌المللی هامون داشته باشد، استفاده کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر