jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۶۶۹۰ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۰

وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر 15 تا 20 درصد در فوتبال فساد باشد این مبلغ 70 میلیارد تومان است در حالی که هزار برابر آن حاشیه و جنجال‌سازی است.

سلطانی‌فر: فساد احتمالی فوتبال 70 میلیارد است!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس ، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: فسادی که گفته می‌شود در ورزش به ویژه در فوتبال وجود دارد، اعداد و ارقام آن چقدر است؟ اینکه ما می‌گوییم دچار حاشیه و جنجال‌سازی می‌شویم این است. هزینه لیگ یک و 2 فوتبال 500-600 میلیارد تومان بیشتر نیست.

وی افزود: سیاست ما این است که یک ریال هم نباید فساد باشد، اما اگر 15 تا 20 درصد هم فساد باشد کل فساد احتمالی 70 میلیارد تومان می‌شود، اما 70 هزار میلیارد تومان روی آن تبلیغات و هزار برابر آن جنجال‌سازی می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنیم ارزان قیمت‌ترین سازوکاری که می‌تواند ملت را خوشحال کند، این کار را می‌توان با یک مسابقه 30 دقیقه‌ای، یا 5 کشتی که یک ملی‌پوش مدال المپیک می‌گیرد، یا با یک مسابقه فوتبال 2 ساعته انجام داد؛ شما چقدر می‌خواهید هزینه کنید تا مردم خوشحال شوند؟ در حالی که دو تیم پایتخت ما که طرفداران زیادی در آسیا دارند و هزینه جاری آنها سالیانه 60 تا 70 میلیارد است وقت آزاد سالم 40-50 میلیون نفر را پر می‌کنند، با چه سرمایه‌گذاری می‌توان این کار را انجام داد؟ مثلا در عرصه هنر باید هزاران میلیارد خرج کرد تا اوقات فراغت مردم را پر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر