jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۴۸۰ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بعد از پایان مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا و کسب عنوان نهمی ملی‌پوشان در این دوره از بازی‌ها، هفته گذشته فهرست دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جهانی اعلام شد؛ فهرستی که در آن از چهره‌های بزرگ والیبال بانوان مانند مائده برهانی، زینب گیوه، شبنم علیخانی و نگار کیانی خبری نبود، اما در مقابل، چهره‌های جوانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند و همین موضوع، سوالات زیادی را در ذهن والیبال‌دوستان به وجود آورد که دلیل این تغییرات در فاصله یک ماه مانده به مسابقات چیست؟

فریبا صادقی، نایب‌رئیس والیبال بانوان در گفت‌وگویی با سایت فدراسیون اعلام کرده بود، برای مسابقات مقدماتی قهرمانی جهان به بانوانی که سال‌ها زحمت کشیدند، استراحت داده شده و با توجه به این که احتمال کسب سهمیه ضعیف است، بازیکنان جوان به تیم ملی دعوت شدند. فرزانه خمسه، کمک مربی تیم ملی درباره این تغییرات و حاشیه‌هایی که به وجود آمد، گفت: بحث خط خوردن هیچ بازیکنی مطرح نبوده و هدف فدراسیون این است که بازیکنان قدیمی استراحت کنند. برخی از آنها با کادر صحبت کرده و گفته بودند، از نظر روانی در شرایط خوبی نیستند. بنابراین نایب‌رئیس فدراسیون صلاحدید مسابقات تایلند را با حضور بازیکنانی جوان‌تر دنبال کند. از طرفی برای رقابت‌های آینده، گلچینی از بازیکنان اعزامی به فیلیپین و تایلند به اردو دعوت خواهند شد. دور جدید اردوهای تیم ملی والیبال بانوان از امروز آغاز شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر