jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۴۶۱ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سناتور ارشد دموکرات در پیامی توییتری از حکم رئیس‌جمهور آمریکا در عفو کلانتر مهاجرستیز سابق آریزونا بشدت انتقاد کرد.

به گزارش هیل، سناتور برنی سندرز با انتقاد از حکم عفو دونالد ترامپ برای جو آرپایو، کلانتر سابق آمریکایی گفت که رئیس‌جمهور آمریکا از قدرت خود برای دفاع از نژادپرستی استفاده می‌کند.

وی در این پیام نوشت: ترامپ با عفو کلانتر آرپایو بار دیگر مشخص کرد که او از قدرت ریاست‌جمهوری‌اش برای دفاع از نژادپرستی و تبعیض نژادی استفاده می‌کند.

نانسی پلوسی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان نیز این تصمیم را به سخره گرفتن اجرای قانون تعبیر کرده و در سوی دیگر اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا نیز این حکم را مهر تائید ریاست‌جمهوری بر نژادپرستی قلمداد کرده است.

رئیس‌جمهور آمریکا، جو آرپایو، کلانتر سابق آریزونا را که به جرم اقدامات تبهکارانه و استفاده از تاکتیک‌های افراطی در تعقیب پناهجویان غیرقانونی به زندان محکوم شده بود، مورد عفو قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر