jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۵۲۶۶ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۶:۱۵

یک مار غول‌پیکر در معبدی در تایلند به یک راهبه سالمند حمله کرد.

حمله مار 7 متری به پیرزن ۸۵ ساله+ عکس

به گزارش جام جم آنلاین نقل از دیلی‌میل، یک راهبه 85 ساله در سرویس بهداشتی مورد حمله یک پیتون 26 فوتی (بیش از 7 متر) قرار گرفت. این راهبه به طور معجزه‌آسایی از خطر مرگ نجات یافت و تنها پاهایش 20 بخیه خوردند.

«چین داراچان» که بسیار نحیف است و فقط 3 فوت و 9 اینچ قد دارد از اتاق خوابش در معبدی در استان «رایگون» تایلند بیرون آمد تا از سرویس بهداشتی استفاده کند. وقتی این راهبه در را باز کرد پیتون به سرعت به سوی او حمله کرد و خودش را دور بدنش پیچاند.

راهبان دیگر با شنیدن فریاد چین او را از دست این مار نجات دادند و این خزنده را به دام انداختند. احتمالاً این مار از جنگلی که در نزدیکی این محل است به معبد راهبان راه یافته است و راهبان آن را به جنگل بازگرداندند. چین به سرعت به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

چین می‌گوید: «من از کاری که این مار کرد عصبانی نیستم. او براساس طبیعتش عمل کرد. فقط هربار می خواهم از سرویس بهداشتی استفاده کنم، می‌ترسم».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر