jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۶۴۹۸۷   ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با بیان این‌که در سال پایانی مسکن مهر هستیم، گفت: واحدهای بدون متقاضی با شرایط ویژه در قالب مسکن اجتماعی واگذار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محسن نریمان در نشست خبری با بیان این‌که در هفته دولت 20 هزار واحد را تحویل مردم می‌دهیم، تصریح کرد: در بیشتر شهرهای جدید پروژه مسکن مهر بسته خواهد شد، به طوری که در شهر جدید اندیشه به‌جز تعاونی‌ها ختم پروژه مسکن مهر را اعلام کردیم. وی تاکید کرد: در زمانی که پردیس را از دولت گذشته تحویل گرفتیم 35درصد پیشرفت داشت که امروز به 84درصد رسیده است.

نریمان ادامه داد: در پردیس 40 هزار واحد به نازک‌کاری رسیده و در شهر پرند نیز این پیشرفت به 91 درصد رسیده است؛ در پرند تعدادی مربوط به تعاونی‌ها و تعدادی هم فاقد متقاضی است.

وی ادامه داد: در پرند 7000 واحد مسکن مهر بدون متقاضی داریم و 17 هزار واحد آورده‌هایی زیر 15 میلیون تومان دارند.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: تعهدات دولت قبلی را در مسکن مهر به جان خریدیم و اکنون هم وعده می‌دهیم که مسکن مهر را با کیفیت بالا با تردد ایمن و امنیت مردم تحویل خواهیم داد.

نریمان ادامه داد: برای راحتی تردد مردم با تخصیص اعتبار، متروی هشتگرد تا شش ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد. ساخت 50هزار واحد مسکن مهر در هشتگرد بسیار زیاد بود و بسیاری از واحدها متقاضی ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر