jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۰۱ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در پایان جلسه سازمان تیم‌های ملی ده ملی‌پوش برای آمادگی در بازی‌های داخل سالن آسیا به اردوی تیم ملی در ارومیه دعوت شدند.

رضا قاسمی، حسن تفتیان، کیوان قنبرزاده، علی ثمری، علی خدیور، مسلم نیادوست، امیر مرادی، حسین کیهانی، سپیده توکلی و الهام کاکلی، ده ملی‌پوشی هستند که از سوم شهریور به مدت 21 روز به اردوی تدارکاتی پیش از اعزام به بازی‌های داخل سالن آسیا اعزام می‌شوند. البته ازسوی سازمان تیم‌های ملی اعلام شد که اعزام سپیده توکلی در صورتی خواهد بود که حدنصاب 3800 را در ماده پنجگانه به ثبت برساند، در غیر این‌صورت ورزشکار زن دیگری در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت. درباره رضا قاسمی هم گفته شد که باید از سلامت جسمی و نداشتن آسیب دیدگی اش اطمینان حاصل شود. هادی سپهرزاد، محسن ربانی و امیر الوند مربیانی هستند که تیم ملی را در بازی‌های داخل سالن هدایت خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر