jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۵۶۱   ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی جمعیت هلال‌احمر با اشاره به قرارداد جمعیت هلال‌احمر با دولت برای پذیرش بیماران و مجروحان جنگی عراق در ایران، گفت: آنچه مسلم است روند درمان این بیماران در ابتدا در مراکز درمانی جمعیت هلال‌احمر صورت می‌گیرد و در غیر این صورت این بیماران و مجروحان به سایر بیمارستان‌های کشورمان برای درمان معرفی می‌شوند.

حمید چوبینه با اشاره به ارائه خدماتی همچون جراحی‌های چشم، ناباروری، ایمپلنت، پوست، ارتوپدی و مغز و اعصاب در مراکز درمانی هلال‌احمر تاکید کرد: این دسته از بیماران خارجی اغلب در تهران یا شهرهای شیراز و اهواز پذیرش و بستری می‌شوند./جام‌جم 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر