jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۶۴۴۵۶ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۹:۰۰

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد و گرد و خاک در برخی نقاط کشور گفت: باد، گردو خاک و کاهش کیفیت هوا در ساعت‌های آتی برخی استانهای غرب، جنوب غرب و شرق کشور را در برمی‌گیرد.

باد و گردوخاک در غرب، جنوب غرب و شرق کشور

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفت‌وگو با تسنیم، درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: گذر موج بارشی در ساعت‌های گذشته برخی نقاط کشورمان را تحت تاثیر قرار داده در ساعت‌های آتی نیز باعث بروز باران و رگبار در برخی نقاط کشور خواهد شد.

وی ادامه داد: امروز و فردا نیز برخی مناطق استانهای مازندران و مناطقی از گلستان با پدیده رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد مواجه خواهند شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: امروز در بخشهایی از جنوب کشور و دامنه‌های زاگرس جنوبی در هرمزگان، ارتفاعات فارس، شمال بوشهر، جنوب کهگیلویه و بویراحمد و ارتفاعات البرز مرکزی شاهد رشد ابر و بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق خواهیم بود.

به گفته وظیفه، امروز در برخی مناطق غرب و جنوب غرب کشور به‌ویژه در ساعات بعدازظهر با افزایش سرعت وزش باد و تشکیل گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا مواجه خواهیم شد.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور اردبیل با 11 درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با 49 درجه بالای صفر را گرم‌ترین نقطه کشور دانست و تصریح کرد: دمای هوای تهران نیز امروز در گرم‌ترین لحظات به 35 درجه بالای صفر رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر