jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۳۸۴ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عضو ستاد مردمی توسعه خراسان شمالی از برگزاری جشن بزرگ خانوادگی به مناسبت سالروز تأسیس این استان خبر داد.

به گزارش مهر،حیدر ابراهیمی اظهار کرد: این جشن بزرگ جمعه سوم شهریور ماه امسال با برگزاری پیاده‌روی همگانی از ساعت 6 صبح از محل بیمارستان تأمین اجتماعی بجنورد به مقصد بوستان بش قارداش آغاز می‌شود.

وی بابیان اینکه در این جشن عموم مردم و مسئولان استان حضور دارند افزود: تلاش شده تا فضایی فراهم شود که مردم از آن لذت برده و اوقات خوشی را سپری کنند.

ابراهیمی در ادامه گفت: اگرچه توسعه استان با انتظارات فاصله داشته اما تقسیم خراسان بزرگ برکات زیادی برای این خطه به همراه داشته است.

وی با یادآوری اینکه زحمات زیادی برای تأسیس خراسان شمالی کشیده شده است تصریح کرد: ارائه ظرفیت‌های مختلف خطه شمال خراسان سابق به مسئولان دولتی و مجلس باعث شده تا آن‌ها هرچه بیشتر و بهتر با این منطقه آشنا شوند.

ابراهیمی در پایان از عموم مردم و مسئولان دعوت کرد تا در پیاده‌روی و جشن سیزدهمین سالروز تأسیس استان خراسان شمالی حضور یابند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر