استفاده دایی از اسپری خوشبوکننده مقابل نوزاد خواهرش، قتل او به دست پدر نوزاد را رقم زد. متهم دیروز در دادگاه پای میز محاکمه قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۶۳۳۱۲

به گزارش جام‌جم، 13 دی 94، مردی جوان در یک درگیری خانوادگی با چاقو مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. داماد خانواده در همان بازجویی‌های ابتدایی به قتل اعتراف کرد و به زندان افتاد. چندی بعد کیفرخواست پرونده صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.

صبح دیروز، در ابتدای جلسه دادگاه پدر و مادر مقتول از طرف خود و نوه‌شان، درخواست قصاص کردند. سپس متهم 26 ساله در جایگاه ایستاد و گفت: «من سرایدار یک مجتمع مسکونی در منیریه بودم و همراه همسرم در یک اتاقک زندگی می‌کردیم. 14 ماه از ازدواجمان می‌گذشت و تازه بچه‌دار شده بودیم. با این حال با هم اختلاف داشتیم چون فهمیده بودم به دروغ خود را مطلقه معرفی کرده است.» متهم ادامه داد: «همسرم برادری به نام کامران داشت. او اهل دعوا و درگیری بود. چند بار به او گفتم دست از نزاع بردارد، اما فایده‌ای نداشت. مدتی قبل از حادثه برای شرکت در یک مراسم عروسی از شهرستان به تهران آمد و در خانه من ماند. همان موقع هم باز با افرادی دیگر دعوایش شد. به همسرم اعتراض کردم چرا برادرت باید چاقوی ضامن‌دار داشته باشد؟ حرف‌هایم فایده‌ای نداشت تا این‌که فرزندم به دنیا آمد. دکتر گفته بود نباید پیش او از اسپری و ادکلن استفاده کنیم چون باعث تنگی نفس می‌شود اما کامران به این مساله توجهی نمی‌کرد. سر همین قضیه با همسرم درگیر شدم و او با حالت قهر به خانه مادرش رفت.»

متهم درباره روز حادثه نیز گفت: «چند ساعت پس از رفتن همسرم، زنگ خانه به صدا درآمد. وقتی در را باز کردم، کامران با عصبانیت وارد شد و دستم را پیچید. او چاقوی ضامن‌دارش را درآورد و با عصبانیت پرسید چرا خواهرش را اذیت کرده‌ام. از ترس، یک کارد میوه خوری از روی سینک ظرفشویی برداشتم و با آن یک ضربه به کامران زدم. او مجروح شد و روی زمین افتاد. نمی‌خواستم این‌طوری شود برای همین سریع با اورژانس تماس گرفتم، اما آنها خیلی دیر رسیدند.»

متهم در آخرین دفاع خود نیز مدعی اتفاقی بودن حادثه شد و از اولیای دم درخواست بخشش کرد. در پایان دادگاه، قضات برای صدور رای وارد شور شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها