jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۳۱۹۳ ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

لقبش را گذاشته‌اند غریب‌ترین بازیکن لیگ. دقیقا هم همین‌طور است. کمتر کسی است که خبرهای مربوط به شهاب زاهدی را کار کند؛ لژیونر فوتبال ایران که در لیگ ایسلند بازی می‌کند.

او عضو تیم IBV است و شب گذشته در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ ایسلند به مصاف اولافسیوک رفت. شهاب زاهدی البته خودش توقع زیادی ندارد و در این مورد گفته است: اشکالی ندارد. من کاری به کسی ندارم و بازی خودم را می‌کنم. تمام تلاشم این است که بتوانم نماینده خوبی برای کشورم باشم. امیدوارم کاری کنم که پای بیشتر بازیکنان به لیگ ایسلند باز شود. اینجا همه چیز خوب است و من از شرایط راضی هستم.

زاهدی این را گفت و ادامه داد: یکی دیگر از اهدافی که من دارم این است که بتوانم با درخشش در لیگ‌های اروپایی به تیم ملی برسم. پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است و من هم از این قاعده مستثنا نیستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر