jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۲۱۷۱ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۹

سرمربی تیم ملی کره جنوبی اسامی ۲۶ بازیکن را برای دو بازی با ایران و ازبکستان در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام کرد.

فهرست بازیکنان کره جنوبی برای بازی با ایران اعلام شد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا، شین دائه یونگ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی تصمیم گرفت ۱۰ روز زودتر از موعد مقرر اردوی تیم‌ ‌ملی این کشور را برای دو بازی حساس با ایران و ازبکستان ترتیب دهد. به همین خاطر او ۲۶ بازیکن را برای بازی با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران اعلام کرده است تا برای اولین حضورش روی نیمکت کره جنوبی آماده شود.

از جمله شگفتی‌های فهرست تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی حضور لی دونگ گوک بعد از دو سال و ۱۰ ماه از تیم‌ ‌ملی این کشور است که بعد از روی کار آمدن اشتلیکه جایی در تیم‌ ‌ملی کره نداشته است، ولی در حال‌ حاضر این مهاجم با سابقه بار دیگر به تیم‌ ‌ملی این کشور دعوت شد.

نفرات تیم‌ ‌ملی کره جنوبی برای بازی با ایران و ازبکستان به شرح زیر هستند.

دروازه‌بان‌ها:

کیم جین هیون، کیم سئونگ گیون و چو هیون وو.

مدافعان:

کیم کی هی، کیم جو یونگ، کیم یونگ گئون، کیم مین جائه، کیم مین وو ، کیم جین سو، گو یو هان و چوی چول سون.

هافبک‌ها:

جانگ وو یونگ، جانگ هیون سو، کی سئونگ یئونگ، کیون وون، سون هیونگ مین، یئاوم کی هان، لی جائه سونگ، کیم بو کیونگ، نام تائه هی، کو جا چئول، لی کیون هو و کیون چانگ هون.

مهاجمان:

لیدونگ گوک، هانگ هی چان و کیم شین ووک.

در حالی که سون هیونگ مین، مهاجم مطرح کره جنوبی که در عضویت باشگاه تاتنهام به سر می‌برد در بازی با قطر مصدوم شد و گفته می‌شد که به بازی با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نمی رسد، سرمربی کره او را دعوت کرده است.

بازی تیم‌های ایران و کره جنوبی ۹ شهریور ماه در ورزشگاه سئول شهر کره برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر