jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۲۰۵۸ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یکی از مراجع تقلید گفت: دولتمردان ما معیشت و اشتغال را در اولویت خود قرار دهند و بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.

به گزارش مرکز خبر حوزه، آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار عده‌ای از طلاب و فضلای حوزه علمیه، وضعیت کنونی جامعه اسلامی را بسیار حساس توصیف کرد و افزود: دشمن با تمام قوا به میدان آمده است. من به طور مکرر این موضوع را تأکید کردم هدف دشمن، اسلام است و مخالفت با ایران برای این است که عنوان جمهوری اسلامی دارد.

وی خاطرنشان کرد: بر همه ما لازم است بی‌تفاوتی را کنار بگذاریم و وارد عرصه شویم. حقیقتا دستورات اسلام را به معنای واقعی پیاده کنیم. آیت‌الله نوری همدانی با بیان این‌که این جایگاه‌ها امانت است و در حفظ آن مسؤلیت داریم، اظهار کرد: همه در محدوده مسئولیت خودمان وظیفه داریم به مردم خدمت و برای حفظ نظام تلاش کنیم. امروز مسئولان و ان‌شاءالله دولتمردان ما معیشت و اشتغال را در اولویت خود قرار دهند و بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند تا به یاری خداوند متعال با وحدت و انسجام حول‌محور رهبری برای اسلام، انقلاب و ایران موفقیت به‌دست آوریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر