jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۲۰۰۰ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دبیر فدراسیون هندبال می‌گوید رئیس این فدراسیون از طلبکاران برای پرداخت پول‌هایشان فرصت خواسته است.

فدراسیون هندبال با توجه به استعفای علیرضا رحیمی و مخالفت وزیر ورزش همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد. مشکل اصلی رئیس کنونی، بدهی‌های فدراسیون است که با توجه به بودجه در اختیار توان پرداخت آنها وجود ندارد.

محمدرضا رجبی می‌گوید: وزیر ورزش و جوانان با استعفای رحیمی مخالفت کرده است و او هم با وجود این که اصرار به رفتن داشت، خیلی مثبت‌تر از گذشته به مسائل نگاه می‌کند. امیدوارم هر چه سریع‌تر مشکلات حل شود.

وی درباره بدهی‌های فدراسیون و این که خطری هندبال ایران را تهدید می‌کند یا خیر، می‌گوید: برخی بدهی‌ها بین‌المللی و به کنفدراسیون هندبال آسیا مربوط بود که آنها را پرداخت کردیم. با این حال بدهی‌های داخلی زیادی وجود دارد که حکم قضایی دارد، اما رحیمی با آنها صحبت کرده و زمان خواسته است. از هتل و رستوران بگیر تا دفتر هواپیمایی که مبالغ مختلفی از فدراسیون طلبکار هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر