jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۱۷۵۶ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۵

کالین رونی همسر وین رونی در گفت و گویی از ویژگی های همسر خود می گوید. وین رونی به تازگی پس از 12 سال حضور در منچستریونایتد به تیم سابقش یعنی اورتون برگشت.

همسر وین رونی: شوهرم از عقلش زیاد استفاده نمی کند!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، وین و کالین سال 2006 با هم ازدواج کردند. حاصل این ازدواج سه پسر است.

کالین رونی نخستین جمله ای که درباره همسرش می گوید این است: «همسر من زیاد از عقلش استفاده نمی کند!»

وی در بخش دیگری از مصاحبه خود اعتراف می کند زندگی با وین گاهی اوقات کسل کننده می شود. او در اینباره نیز گفت: «وین اکثر مواقع خانه نیست و من و پسرانم تنها هستیم. اگر او حضوری مداوم در کنار ما داشت قطعا لذت بیشتری از زندگی می بردیم. آرزو دارم او روزی فوتبال را کنار بگذارد.»

کالین رونی در ادامه مصاحبه از جنبه های دیگر زندگی با یک ستاره فوتبال می گوید. وی گفت: «وین خیلی تنبل است. او اصلا در کارهای خانه به من کمک نمی کند. او آدم شلخته ای نیست اما منظم هم نیست. در کل باید بگویم روی او در خانه حساب نمی کنم!»

اما همسر رونی بالاخره در جایی از مصاحبه تصمیم می گیرد از همسر خود تعریف هم بکند. وی در اینباره گفت: «وین بر خلاف آنچه که مردم تصور می کنند مرد بداخلاقی نیست. در واقع او خیلی هم شوخ است. البته باید بگویم من سه پسر ندارم، چهار پسر دارم که بزرگ ترین و پردردسرترینشان همین وین است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر