jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۶۱۷۴۵   ۲۲ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۸

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از جمع بندی نهایی نمایندگان فراکسیون در خصوص رای اعتماد به وزرای دولت تا دوشنبه شب خبر داد.

وزرای راه و کشاورزی، چالشی‌های فراکسیون مستقلین/ دوشنبه شب به جمع بندی نهایی می‌رسیم

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با جام جم آنلاین در تشریح جلسه فراکسیون خود با 7 وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، کشاورزی، دادگستری، دفاع، ارتباطات و کار، گفت: نمایندگان در این جلسه به پرسش و پاسخ با ورزای پیشنهادی پرداختند و برنامه این افراد درباره وزارتخانه‌های مربوطه مورد استماع قرار گرفت.

وی افزود: به علت دغدغه‌های موجود در دو بخش کشاورزی و راه و شهرسازی بحث و تبادل نظر با حجتی و آخوندی از گفت‌و‌گوهای چالشی جلسه با نمایندگان محسوب می‌شد.

نماینده مردم لنگرود در خصوص برنامه بعدی فراکسیون برای رایزنی و آشنایی با ورزای پیشنهادی دولت، خاطر نشان کرد: امروز که سید محمد بطحایی و مسعود سلطانی فر وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و ورزش و جوانان میهمان فراکسیون خواهند بود اما بنا داریم دوشنبه در پایان برنامه خود برای ارزیابی وزرا از 5 وزیر پیشنهادی دیگر دعوت بعمل آوریم.

لاهوتی اضافه نمود: دوشنبه غروب در خصوص صلاحیت وزرا برای بدست گیری مدیریت وزراتخانه‌های مربوطه به جمع بندی نهایی می‌رسیم. به این ترتیب مخالفت یا موافقت وزارت افراد، مستلزم خرد جمعی بوده و تصمیم نهایی مستقلین بطور افرادی ارایه نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر