jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۰۵۴۴   ۱۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۴۵

این مدل که ۲۰ ساله است برای یک برنامه عکاسی به میلان رفته بود، اما بعدا ربوده شد و شش روز در دست آدم ربایان بود.

مدل بریتانیایی ،قرار بود ۳۰۰ هزار دلار در خاورمیانه فروخته شود

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از فرادید، به گفته وکیل کلویی ایلینگ، مدل بریتانیایی ربوده شده در ایتالیا، قرار بوده او در خاورمیانه برای "بردگی جنسی" در یک حراجی آنلاین فروخته شود.
به گزارش بی بی سی، این مدل که ۲۰ سال داشت برای یک برنامه عکاسی به میلان رفته بود، اما بعدا ربوده شد و شش روز در دست آدم ربایان بود.
این گروه آدم‌ربایان "مرگ سیاه" لقب دارند.
خانم ایلینگ ۲۶ روز پس از پرواز به میلان، ایتالیا به بریتانیا برگشت.
پلیس ایتالیا گفته است این مدل بریتانیایی توسط دو مرد مورد حمله قرار گرفته و به او ماده مخدر "کتامین" داده شده و در نهایت ربوده شده است.
گفته می‌شود آدم ربایان قصد داشته‌اند او را "به قیمت حدود ۳۰۰ هزار دلار آمریکا بفروشند و از آژانس هماهنگ کننده برنامه‌های تبلیغاتی این مدل باج خواسته بودند."
فرانسیسکو پسکه، وکیل این شهروند بریتانایی گفته است: "قرار شده بود این مدل به فردی در خاورمیانه برای بردگی جنسی فروخته شود."

آقای پسکه گفته است موکلش پس از "تهدید به مرگ" توسط یکی آدم‌ربایان مجبور شده به خرید برود.

بر همین اساس این فرد آدم‌ربا به خانم ایلینگ گفته بود: "افرادی در آنجا مراقب او هستند و اگر خطایی از او سر بزند او را خواهند کشت."

تحقیقات درباره این پرونده توسط سه کشور ایتالیا، لهستان و بریتانیا در جریان است.

پلیس ایتالیا دو روز پیش عکس یک مظنون سی ساله لهستانی بنام لوکاس هربا را منتشر کرده بود.

این فرد لهستانی‌الاصل که در منطقه اولدبری در بریتانیا زندگی می‌کند، هم اکنون دستگیر شده است.

پلیس گفت زمانی که مدل بریتانیایی برای عکس برداری به آپارتمانی تعیین شده، رسید هدف حمله دو آدم‌ربا قرار گرفت.

به گفته پلیس پس از آن که به زور به این مدل مواد مخدر داده شد، ربایندگان به او دستبند زدند و او را در یک کیسه گذاشته و در صندوق عقب ماشین به یک خانه دور از شهر، در شمال غربی تورین انتقال دادند.

به گفته پلیس، این زن به مدت شش روز با دستان بسته در اتاق خوابی حبس شده بود و پس از آزاد شدن به کنسولگری بریتانیا در میلان برده شد.

به گفته مأموران تحقیق، آنها کشف کرده‌اند که این آدم‌ربا چندین حراج آنلاین را برای فروش دختران ربوده‌شده به راه انداخته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر