Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۵۹۶۸۷ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۴

فصل دوم مجموعه تلویزیونی پرستاران امشب 16 مرداد با پخش قسمت پایانی به اتمام می رسد.

«پرستاران» امشب به ایستگاه پایانی می رسد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، سریال پرستاران دردو فصل 26 قسمتی درگروه فیلم و سریال شبکه یک تولید شد.

تصویربرداری این سریال 23 مرداد 95 آغاز شد و اولین قسمت از فصل نخست آن از 25 بهمن سال گذشته آغاز شد و 24 اسفند 1395 با پخش قسمت 26، پرونده فصل اول این مجموعه بسته شد.

فصل دوم سریال پرستاران هم از چهارشنبه 21 تیر 1396 با پخش بیست و هفتمین قسمت از شبکه یک آغاز شد و امشب دوشنبه 16 مرداد قسمت پنجاه و دوم به نقطه پایان می رسد.

این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را به نمایش در آورد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند، البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز روایت کرد.

فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، فریبا نادری، امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی، محمد فیلی و شهرام عبدلی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

قرار است پشت صحنه این سریال فردا سه شنبه 17 مرداد ساعت 22:15 به مدت تقریبی یک ساعت از شبکه یک پخش شود.

مجموعه تلویزیونی پرستاران به تهیه کنندگی داود هاشمی و کارگردانی مشترک علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه حسینی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

ولایت فقیه در عصر غیبت

چگونه می توانید ثابت کنید که «ولی فقیه»، نایب و جانشین امام زمان (عج)، رهبر و ولی جامعه اسلامی است؟ وقتی که آن حضرت در غیبت طولانی مدت به سر می برد، چه نیازی به نایب و نماینده دارد؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
پیشخوان بیشتر