jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۵۹۲۳۴   ۱۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۴

سعید عزت اللهی شرایط بسیار بدی در تیم روستوف روسیه دارد. چهار هفته از لیگ روسیه سپری شده ولی او هنوز یک دقیقه هم برای تیمش به میدان نرفته است.

عزت اللهی حتی یک دقیقه هم به میدان نمی رود / احتمال جدایی سعید از روستوف

به گزارش جام جم آنلاین، سعید عزت اللهی با گذشت چهار هفته از سوپر لیگ فوتبال روسیه هنوز نتوانسته برای خود در این تیم جایی پیدا کند و حتی یک دقیقه هم از ابتدای فصل بازی نکرده است. او همچنان نیمکت نشین است و فرصتی برای بازی کردن پیدا نمی کند.

اگرچه کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی بازی عزت‌اللهی را می‌پسندد و در همه بازی‌های مقدماتی جام جهانی از او استفاده کرده اما روند کنونی می‌تواند حداقل به از دست رفتن ترکیب اصلی تیم ملی برای عزت‌اللهی تمام شود.

اما در حالی که نیمکت نشینی های سعید در روستوف ادامه دارد اخباری درباره جدایی او در نیم فصل و پیوستن قرضی اش به یکی دیگر از تیم های روسی شنیده می شود، اتفاقی که با توجه به نیمکت نشینی های او بعید نیست به واقعیت تبدیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر