jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۸۷۵۷   ۱۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون جودوی ایران هنوز در میان گزینه‌های مربیان داخلی و خارجی به نتیجه مشخصی نرسیده، اما گفته می‌شود این بار مذاکره با یک مربی فرانسوی تا اندازه‌ای نتیجه داده است.

فدراسیون جودو مدت‌هاست درحال مذاکره با مربیان خارجی است و در این راه با مربیان مختلف نیز مذاکره کرد که مطرح‌ترین آنها واسیلی ایلیادیس بود. آخرین گزینه‌ای که فدراسیون جودوی ایران با او صحبت‌های مقدماتی داشته و قرار است در هفته‌های آینده برای مذاکره و گذراندن یک دوره همکاری آموزشی به تهران بیاید، یک مربی فرانسوی به نام بادو است. این خبر را محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو تائید کرده و گفته است: این مربی فرانسوی رزومه خود را برای ما فرستاده است و با او مذاکرات مقدماتی خوبی داشتیم. قرار است وی برای یک دوره همکاری موقت به ایران بیاید تا پس از تائید صلاحیت، همکاری خود را با جودوی ایران آغاز کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر