jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۸۱۶۰   ۱۲ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجتبی جباری، یکی از بازیکنانی بود که برای بازی در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر همراه تیم به آبادان نرفت. خیلی‌ها می‌گفتند او آماده نیست و نظر خیلی‌ها هم بر این عقیده بود که جباری در زمین‌هایی که صاف و هموار نباشد بازی نمی‌کند!

با این حال به نظر می‌رسد برای بازی روز جمعه منصوریان یک سورپرایز ویژه داشته باشد و نام این بازیکن را در فهرست 18 نفره تیمش قرار بدهد. این بازیکن به آمادگی بدنی رسیده و باشگاه استقلال به دنبال دریافت کارت بازی جباری است تا او با دریافت کارت بازی مجوز به میدان رفتن مقابل استقلال خوزستان را بگیرد. البته از اردوی استقلالی‌ها خبر می‌رسد این بازیکن هفته گذشته به دلیل نداشتن کارت بازی نتوانست در لیست هجده نفره استقلال برابر صنعت نفت قرار بگیرد که حالا با خروج نام مگویان از لیست استقلال مشکلی در این باره وجود ندارد. مخصوصا این که جباری به آمادگی بدنی هم رسیده و می‌تواند برای استقلال به میدان برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر