jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۵۷۵۸۷   ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۷:۲۶

نیمار از سفر به دوحه قطر برای حضور در تست پزشکی پاری سن ژرمن منصرف شد اما سه شنبه راهی پاریس می شود تا کارهای نهایی انتقال خود را آنجا انجام بدهد.

پاریس آماده ورود «شاهزاده» / استقبال از نیمار کنار برج ایفل

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، با تایید شهردار و پلیس پاریس بعد از انجام تست پزشکی نیمار این بازیکن طی مراسمی ویژه در خیابان اصلی و منتهی به برج ایفل معرفی خواهد.

نیمار با قراردادی به ارزش 198 میلیون پوند راهی پاری سن ژرمن خواهد شد تا تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا شود. این بزرگ ترین انتقال تاریخ نه تنها از لحاظ مالی که از لحاظ حواشی هم خواهد بود. آخرین تلاش های بارسلونا نیز برای حفظ این ستاره برزیلی ادامه دارد اما فضا در بارسلون کاملا ناامید کننده به نظر می رسد. نیمار دیگر تمایلی برای ماندن در بارسلونا ندارد و حالا سران بارسلونا هم با توجه به اصرار نیمار ناامید شده اند.

والورده سرمربی جدید بارسلونا نیز می گوید ماندن نیمار دیگر مهم نیست و بارسلونا باید به اهداف پیش روی خود فکر کند.

روزنامه اکیپ نیمار را شاهزاده ای معرفی می کند که آماده آغاز یک فصل پرهیجان با پاریسی هاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر