jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۶۹۸۴   ۰۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کفاشیان به حرف‌های منصوریان واکنش نشان داد

چرا وقتی تیم‌ها به امید بازیکن ندادند استعفا دادی و رفتی؟

علی کفاشیان، نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال، پاسخ حرف‌های علیرضا منصوریان را داد. سرمربی استقلال می‌گوید،‌ چون بازی‌های تیم امید در فیفا دی برگزار نمی‌شد، کار فدراسیون فوتبال برای محرومیت بازیکنانش غیرقانونی است. علی کفاشیان هم در این باره واکنش جالبی نشان می‌دهد و می‌گوید: منصوریان زمانی که سرمربی امید بود، نزدیک مسابقات وقتی بازیکنان را به تیم امید ندادند، از این تیم استعفا کرد و رفت و در تیم امید نماند و این تیم از دور مسابقات حذف شد. الان هم منصوریان مربی استقلال است و باید با تیم امید همکاری می‌کرد و اجازه نمی‌داد،‌ کار به اینجا بکشد.

او در واکنش به حرف‌های منصوریان درباره فیفادی توضیح می‌دهد: فیفادی نباشد! مگر برای کشورهای دیگر فیفادی بود؟! باشگاه‌ها باید با فدراسیون و تیم‌های ملی هماهنگ باشند. فیفادی چیست؟ مگر فیفا باید برای ما تعیین تکلیف کند؟ باید بدانیم، تیم ملی‌مان ارجح از همه باشگاه‌هاست.

کفاشیان در واکنش به حرف‌های تند منصوریان پس از بازی با صنعت نفت می‌گوید: آن زمان، خودش علیه مربیان و باشگاه‌ها بود و الان علیه تیم ملی! این کارها درست نیست و باید همیشه به تیم ملی اهمیت داد. نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال درباره ماجرای بازیکنان ایرانی به فیفا و اطلاع‌رسانی به AFC توضیح می‌دهد: فیفا و AFC به هیچ عنوان شکایت بازیکنان ایرانی را قبول نمی‌کنند و کمیته انضباطی کشورمان را مسئول این کار می‌دانند. یعنی اگر هم شکایتی شود آن را رد کرده و تمام مسائل مربوط به شکایات داخلی باید در کمیته انضباطی نسبت به آن رسیدگی و حل و فصل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر