jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۱۰۵۶۹۶۲   ۰۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۶:۴۹

محسنی اژه ای در پاسخ به جام جم آنلاین تشریح کرد

نظر قوه قضائیه درباره تبادل زندانی بین ایران و آمریکا

سخنگوی قوه قضائیه درباره رسیدگی به پرونده اتباع آمریکایی زندانی در ایران گفت: برخی از آنها محکوم شده اند و در حال سپری کردن محکومیت خود هستند و برخی هم در مراحل تجدیدنظر قرار دارند.

نظر قوه قضائیه درباره تبادل زندانی بین ایران و آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین، محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال خبرنگار جام جم آنلاین مبنی بر این که ایالات متحده از کشور عمان درخواست کرده است که درباره موضوع آزادی اتباع آمریکایی که در ایران محکوم شده اند، میانجیگری کند، گفت: چیزی در این زمینه به قوه قضائیه منعکس نشده است و قوه قضائیه در این ارتباط مستقیما ورود نخواهد کرد.

اژه ای در خصوص رسیدگی به پرونده اتباع آمریکایی در ایران خاطرنشان کرد: پرونده به صورت قضایی در دست بررسی است برخی از آنها محکوم شده اند و در حال سپری کردن محکومیت خود هستند و برخی هم در مراحل تجدیدنظر قرار دارند.

وی افزود: یک مورد هم وجود دارد که پرونده این شخص هنوز به دادگاه نرفته است.

اژه ای تاکید کرد: از لحاظ قوه قضائیه صحبت های مطرح شده درخصوص تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا و مسائلی چون میانجیگری کشورهای دیگر در این خصوص اعتباری نداشته لیکن در این زمینه از اقدامات سایر دستگاه ها بی اطلاع هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر