jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۶۶۹۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست ماهانه این تشکل، با بیان این‌که مهم‌ترین خبر این روزها خبرهای دولت و ترکیب کابینه است، گفت: جمع‌بندی شایعات و خبرها تا آنجا که من اطلاع دارم، این است که معاون اول و وزرای خارجه، بهداشت، ورزش، کشور، راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌مانند.

به گزارش تسنیم، وی افزود: در برخی وزارتخانه‌ها رئیس‌جمهور می‌خواهد افراد بمانند، اما وزرا قبول نکردند، از جمله وزیر نفت که من با وی صحبت کردم و بشدت ابا داشت و گفت «فشارهای غیرمعمول زیاد است و حوصله این جنگ و گریزها را ندارم»، همچنین حجتی هم به‌دلیل کسالت قبول مسئولیت نکرده است. باهنر خاطرنشان کرد: همچنین شریعتمداری برای وزارت صنعت معرفی می‌شود. واعظی رئیس نهاد ریاست‌جمهوری و نهاوندیان وزیر اقتصاد می‌شود. کابینه نیز احتمالا بعد از مراسم تحلیف تقدیم مجلس می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر