jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۵۵۹۷۱   ۰۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۳:۵۶

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای تمهیدات ترافیکی بازی تیم فوتبال پرسپولیس - فولاد خوزستان خبر داد.

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای بازی پرسپولیس - فولاد خوزستان

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ حسن عابدی گفت: پلیس راهور تمهیدات ترافیکی برای بازی فوتبال تیم‌های پرسپولیس- فولاد خوزستان پیش بینی کرده است.

وی افزود: از عصر امروز عوامل پلیس در معابر منتهی به استادیوم آزادی مستقر شده و تا پایان بازی و تخلیه معابر و پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی در محل حضور دارند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در رینگ اول و دوم محدودیت ترافیکی داریم و توقف در این رینگ منجر به جابه جایی خودرو توسط پلیس می شود.

وی افزود:در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ‌ها، ممنوعیت تردد در برخی مسیرها را خواهیم داشت.

سرهنگ عابدی گفت: هواداران فوتبال تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در صورت استفاده از خودرو شخصی، در محل‌های پارک ممنوع توقف نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها