jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۵۵۹۷۱   ۰۵ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۳:۵۶

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای تمهیدات ترافیکی بازی تیم فوتبال پرسپولیس - فولاد خوزستان خبر داد.

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای بازی پرسپولیس - فولاد خوزستان

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ حسن عابدی گفت: پلیس راهور تمهیدات ترافیکی برای بازی فوتبال تیم‌های پرسپولیس- فولاد خوزستان پیش بینی کرده است.

وی افزود: از عصر امروز عوامل پلیس در معابر منتهی به استادیوم آزادی مستقر شده و تا پایان بازی و تخلیه معابر و پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی در محل حضور دارند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در رینگ اول و دوم محدودیت ترافیکی داریم و توقف در این رینگ منجر به جابه جایی خودرو توسط پلیس می شود.

وی افزود:در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ‌ها، ممنوعیت تردد در برخی مسیرها را خواهیم داشت.

سرهنگ عابدی گفت: هواداران فوتبال تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در صورت استفاده از خودرو شخصی، در محل‌های پارک ممنوع توقف نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها