jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۵۵۵۲۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۸

سرمربی تیم شارلوای بلژیک به کاوه رضایی بازیکن جدید و ایرانی تیمش اعتقادی ویژه دارد.

حساب ویژه ای که سرمربی شارلوا روی کاوه رضایی باز کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، از زمانی که کاوه رضایی به تیم این مطرح و معتبر بلژیکی پیوسته مدام در ترکیب ثابت این تیم قرار می گیرد.

فیلیس مازو سرمربی تیم شارلوا سبک بازی کاوه را بسیار پسندیده و روی او حساب ویژه ای باز کرده است. کاوه فصل سختی را با توجه به حساب ویژه مازو در پیش دارد. او به عنوان یکی از بازیکنان ثابت تیمش خوب میداند شارلوا چه در لیگ بلژیک و چه در لیگ قهرمانان کار بسیار مشکلی خواهد داشت.

این تیم روز گذشته باز هم در در جریان اردوی پیش از فصل خود یک دیدار تدارکاتی دیگر برگزار کرد. این مسابقه مقابل توبیز برگزار شد که البته با شکست تیم کاوه همراه بود.

کلمنت تاینمونت در دقیقه 3 و سیمون زنکه و فلورنت در دقایق 60 و 85 برای توبیز بلژیک گلزنی کردند.

کاوه رضایی در این مسابقه حضور کامل داشت و در دقیقه 31 از روی ضربه ایستگاهی و در دقیقه 70 در موقعیت تک به تک دروازه توبیز را تهدید کرد ولی موفق به گلزنی نشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر