jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۰۵۴۷۵۵   ۰۲ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۰

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با جام جم مطرح کرد:

حضور کمیسیون امنیت ملی‌مجلس در مرز ایران، ترکیه، عراق

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از مرزهای غربی کشور خبر داد.

حضور کمیسیون امنیت ملی‌مجلس  در مرز ایران، ترکیه، عراق

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با جام جم آنلاین گفت: پیرو سلسله سفرهای اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، مقرر شد با هدف بازدید از مرزهای ایران- ترکیه – عراق و آذربایجان، سفری به شهر سلماس در استان آذربایجان غربی داشته باشیم.

وی افزود: بنا داریم در خلال این بازدید از زحمات یگان های مرزبانی استان که تاکنون زحمات زیادی در حراست از مرزهای غربی کشور کشیده‌اند تقدیر و تشکر کنیم.

نقوی حسینی دیدار و برگزاری جلسات با شورای تامین استان را از دیگر برنامه های این سفر بشمار آورد و گفت: بازدید از مرزهای غربی طی روزهای 4- 5- 6- 7 مرداد انجام خواهد شد.

از سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در خصوص احتمال دعوت و حضور عراقچی معاون وزیر خارجه، در مجلس به منظور ارایه گزارش از هشتمین کمیسیون برجام در وین سوال شد که وی پاسخ داد: هنوز در این زمینه ای برنامه ریزی صورت نگرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر