jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۵۱۱۸۳ ۲۲ تير ۱۳۹۶  |  ۱۸:۳۰

نیروهای ارتش سوریه امروز بر چاه‎های نفتی «العتاو، الزناتی، حوران» در جنوب شهر الرقه مسلط شده و چندین نفر از تروریست‎ها را از پای درآوردند.

تسلط ارتش سوریه بر ۳ چاه نفتی در جنوب الرقه

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، نیروهای ارتش سوریه امروز موفق شدند بر چاه‎های نفتی«العتاو»، «الزناتی»، «حوران» واقع در جنوب شهر باستانی «الرصافه» در جنوب شهر الرقه مسلط شدند.

پایگاه خبری العهد گزارش داد که نیروی سوری پس از درگیری با عناصر داعش و وارد کردن خسارت‎های سنگین به آنها موفق شدند این چاه‎ها را تحت کنترل خود درآورند.

ارتش سوریه امروز همچنین بر منطقه و روستا در عمق صحرای سوریه مانند «ابوخشبه، تل مخروطه و خبره رقبه» در جنوب و جنوب شرق «جبل سیس» واقع در جنوب شرق دمشق مسلط شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر