Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۵۱۱۸۳ ۲۲ تير ۱۳۹۶  |  ۱۸:۳۰

نیروهای ارتش سوریه امروز بر چاه‎های نفتی «العتاو، الزناتی، حوران» در جنوب شهر الرقه مسلط شده و چندین نفر از تروریست‎ها را از پای درآوردند.

تسلط ارتش سوریه بر ۳ چاه نفتی در جنوب الرقه

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، نیروهای ارتش سوریه امروز موفق شدند بر چاه‎های نفتی«العتاو»، «الزناتی»، «حوران» واقع در جنوب شهر باستانی «الرصافه» در جنوب شهر الرقه مسلط شدند.

پایگاه خبری العهد گزارش داد که نیروی سوری پس از درگیری با عناصر داعش و وارد کردن خسارت‎های سنگین به آنها موفق شدند این چاه‎ها را تحت کنترل خود درآورند.

ارتش سوریه امروز همچنین بر منطقه و روستا در عمق صحرای سوریه مانند «ابوخشبه، تل مخروطه و خبره رقبه» در جنوب و جنوب شرق «جبل سیس» واقع در جنوب شرق دمشق مسلط شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

در روزهای اخیر شاهد اقدام هماهنگ سه کشور اروپایی در احضار سفرای جمهوری اسلامی ایران بوده‌ایم و این مساله نشان می‌دهد ما دقیقا روی موضوع حساسی دست گذاشته‌ایم که این‌گونه باعث واکنش اروپایی‌ها شده‌ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر