jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۴۹۹۹۵   ۱۹ تير ۱۳۹۶  |  ۱۳:۱۵

قیمت‌ها در بازار ارز و طلا با روند نزولی همراه شده به گونه‌ای که هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۳ تومان به قیمت حدود ۱۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان و دلار آمریکا با افت ۴ تومانی، ۳۷۸۶ تومان فروخته می‌شود.

ادامه کاهش قیمت ارز و طلا در بازار آزاد +جدول

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، ‌در بازار طلا و در میان سایر انواع طلا، مثقال طلا بدون تغییر ۴۹۲ هزار تومان قیمت دارد و اونس برای معاملات در بازارهای جهانی طلا با کاهش ۶ دلاری نسبت به روز قبل ۱۲۰۷ دلار و ۲۰ سنت داد و ستد می‌شود.

در بازار ارز نیز یورو با کاهش ۶ تومانی، ۴۳۵۳ تومان، پوند انگلستان با افت هفت تومانی، ۴۸۸۳ تومان و لیر ترکیه با کاهش ۳ تومانی، ۱۰۸۴ تومان عرضه می‌شود.

در میان سایر ازرها لیر ترکیه با ۳ تومان کاهش، ۱۰۸۴ تومان قیمت دارد و یوان چین بدون تغییر ۵۷۷ تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.

در میان انواع سکه، سکه تمام طرح جدید با افزایش۴۰۰۰ تومانی نسبت به دیروز به یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان رسیده است.

از سوی دیگر نیم سکه با ۲۰۰۰ تومان کاهش ۶۴۲ هزار تومان، ‌ربع سکه با افت ۱۰۰۰ تومانی ۳۷۵ هزار تومان و سکه گرمی بدون تغییر ۲۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

قیمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر بر اساس آخرین قیمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکمیل شده‌ است.

نوع طلا قیمت تفاوت قیمت نسبت به روز گذشته
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۳ هزار و ۵۵۱ تومان ۲۳ تومان کاهش
مثقال طلا ۴۹۲ هزار تومان بدون تغییر
اونس در بازار جهانی طلا ۱۲۰۷ دلار و ۲۰ سنت ۶ دلار کاهش
نوع سکه
سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان ۴۰۰۰ تومان افزایش
نیم سکه ۶۴۲ هزار تومان ۲۰۰۰ تومان کاهش
ربع سکه ۳۷۵ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان کاهش
سکه گرمی ۲۵۰ هزار تومان بدون تغییر
نوع ارز
دلار آمریکا ۳۷۸۶ تومان ۴ تومان کاهش
یورو ۴۳۵۳ تومان ۶ تومان کاهش
پوند انگلستان ۴۸۸۳ تومان ۷ تومان کاهش
لیر ترکیه ۱۰۸۴ تومان ۳ تومان کاهش
یوان چین ۵۷۷ تومان بدون تغییر
درهم امارات ۱۰۳۴ تومان ۱ تومان کاهش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر