jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۹۸۹۰   ۱۹ تير ۱۳۹۶  |  ۰۱:۱۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک خودروی سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی در شهرک شهید بهشتی در آتش سوخت.

آتش سوزی یک خودروی سواری در شهرک شهید بهشتی تهران / انفجار تکذیب شد

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با ایرنا و با رد هرگونه حادثه انفجار در ساختمان مسکونی در شهرک شهید بهشتی افزود: تنها یک خودروی سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی شد که با تلاش آتش نشانان این حادثه مهار شد.
وی خاطرنشان کرد: در ساعت حوالی 23 امشب این حادثه به سامانه 125 اعلام و با حضور به موقع آتش نشانان این آتش سوزی به سایر خودروهای پارک شده سرایت پیدا نکرد.
ملکی با بیان اینکه این حادثه بدون هیچ مصدومی مهار شد گفت: آتش نشانان در محل حادثه مشغول تخلیه دود و بررسی علت این آتش سوزی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر