jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۹۶۰۸   ۱۹ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس سابق دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان زنجان گفت: زنجان تنها استان عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی کشور است.

به گزارش جام جم،رضا پیرایش با بیان اینکه دانشگاه استانی در زمینه کارآفرینی و پژوهش تلاش های زیادی انجام داده است، اظهار کرد: استان زنجان تنها استان عضو کمیته کارآفرینی و عضو هیات تحریریه نشریه پژوهش و فناوری دانشگاه انتخاب و در جلسات آن به صورت مستمر شرکت می کند.وی استفاده از ظرفیت های موجود برای ارتقای وضعیت دانشگاه را یادآور شد و افزود: استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود برای ارتقای کمی و کیفی دانشگاه مورد توجه قرار گرفته است که در این راستا مرکز بهداشت دانشگاه با همکاری مرکز بهداشت شهرستان راه اندازی شد که علاوه بر کسب درآمد سالانه در شناسایی دانشگاه کمک موثری داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر