jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۴۹۳۰۸   ۱۷ تير ۱۳۹۶  |  ۱۹:۱۹

در پایان جلسه امروز بین بازیکن تیم‌ملی ازبکستان با باشگاه استقلال توافق شفاهی برای ماندن این بازیکن صورت گرفت.

توافق شفاهی چپاروف برای حضور در استقلال

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه،سرور چپاروف امروز جلسه‌ای با مدیران باشگاه استقلال برگزار کرد و در آن توافق شفاهی برای حضور این بازیکن در جمع آبی‌پوشان صورت گرفت.

احمدی‌پور مدیربرنامه‌های چپاروف در این‌باره به ورزش سه گفت: ما امروز جلسه خوبی با آقای افتخاری داشتیم و دراین جلسه توافق شفاهی برای حضور این بازیکن در استقلال صورت گرفت. البته باز هم قرار است در روزهای آینده جلسه بگذاریم تا تکلیف نهایی روشن شود.

او در مورد اینکه لیست استقلال همین حالا هم یک جای اضافی دارد هم گفت: این موضوع به باشگاه استقلال ربط دارد و من فقط اتفاق‌هایی که در جلسه افتاد را توضیح دادم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر