jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۸۸۹۱   ۱۶ تير ۱۳۹۶  |  ۲۰:۱۵

سرمربی استقلال با ابراز رضایت از شرایط اردوی این تیم در ایروان پایتخت ارمنستان و همچنین بازیکنان جدید جذب شده گفت: احساس خوبی نسبت به استقلال امسال دارم.

منصوریان: احساس خوبی نسبت به استقلال امسال دارم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان درحاشیه اردوی آبی پوشان در ارمنستان با بیان اینکه شاکله اصلی تیم را نسبت به فصل گذشته حفظ کرده ایم، اظهارکرد: شرایط بسیاری خوبی در اردوی ارمنستان داریم و از سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه برای برگزاری این اردو تشکر می کنم؛ ما فصل گذشته نیز در این مکان اردو داشتیم اما امسال تفاوت هایی نسبت به گذشته دارد و امسال تجربه بهتری نسبت به سال گذشته داریم.

وی افزود: فصل گذشته اوایل فصل بود و کامل تیم را نمی شناختیم اما امروز شاکله تیم را حفظ کردیم و شرایط خوبی در ارمنستان داریم. اگرنگاه کنید 8 زمین آماده و یک زمین چمن مصنوعی مناسب نیز وجود دارد.

«همچنین سالن بدنسازی و استخرخوب نیز در این مکان برای ما فراهم است و فواصلی کمتر از یک دقیقه میان امکانات مختلف کمپ وجود دارد».

سرمربی آبی پوشان با بیان اینکه باید نهایت استفاده را از این اردو ببریم، اظهار داشت: سعی کردیم امسال شاکله تیم را حفظ کنیم و با 3-4 ستاره و 5-6 جوان قرارداد بلند مدت امضا کنیم.

منصوریان با بیان اینکه تمامی قراردادهای منعقد شده با بازیکنان بیش از 5 سال است، تصریح کرد: در خط هافبک، داریوش شجاعیان و مجتبی جباری را جذب کردیم و در خط دفاع 2-3 جوان و پژمان منتظری به ما اضافه شدند؛ پژمان منتظری یک بازیکن بین المللی و بسیار با تجربه است؛ در خط حمله نیز سجاد شهباززاده بعد از یک سال به استقلال برگشت و حسن بیت سعید را نیز به تیم اضافه کردیم.

وی با اشاره به جذب مهدی قائدی مهاجم جوان استقلال نیز گفت: قائدی با وجود سن و سال کم به خوبی توانسته در دل بازیکنان جا باز کند و همه او را دوست داریم؛ البته از همه جوانان راضی هستیم. در این اردو خیلی خوب تمرین می کنیم و از این موضوع بسیار راضی هستم.

سرمربی استقلال با بیان اینکه سرآمد همه این اتفاقات خوب حضور میک مک درموت مربی بدنساز جدید آبی های پایتخت گفت: شرایط استقلال در نهایت بسیار خوب است و تمرینات بسیار خوبی را انجام می دهیم.

منصوریان با یادآوری برگزاری دیدار دوستانه با نساجی قائم شهر گفت: در ارمنستان نیز چون تیم ها درگیر مسابقات مقدماتی یورو هستند، برای همین مجبور شدیم یک بازی درون تیمی برگزار کنیم؛ خیلی بازی خوب و با کیفیتی انجام شد و پیغام خوب این بازی این بود که جباری 45 دقیقه برای استقلال به میدان رفت.

* خرید های مفیدی برای استقلال انجام دادیم

وی با اشاره به جذب مجتبی جباری، پژمان منتظری و سجاد شهباززاده که سابقه حضور در تیم استقلال گفت: مساله ای با این سه بازیکن بر سر مسائل تاکتیکی و یا برخورد با مردم و هواداران نداریم؛ فضا برای این بازیکنان جدید نیست و بسیار با تجربه هستند.

منصوریان ادامه داد: بازیکنان جوان نیز جوانانی هستند که برای آینده استقلال بسیار لازم هستند و هیچ کدام قراردادهایی کمتر از 5 سال ندارند؛ بیت سعید نیز بازیکن استقلال صنعتی خوزستان است و با فضای آبی و استقلال و هواداران آشنا است و فوق العاده استقلالی است.

سرمربی استقلال تهران داریوش شجاعیان را یک ستاره دانست و افزود: شجاعیان را کاملا با برنامه جذب کردیم و در مجموع در بحث خرید ها مفید کار کردیم و تنها سه خروجی داشتیم و 4 ستاره نیز جذب کردیم؛ همچنین 6 جوان اضافه کردیم تا آینده استقلال تامین شود.

وی با اشاره به تشکیل تیم ب زیر نظر محمد نوازی اظهار داشت: تیم ب حمایت کامل تیم بزرگسالان را دارد و اگر به این بازیکنان جوان شانس بازی کمی رسید، در تیم ب فرصت کامل بازی خواهند داشت تا شرایط در سال های آینده به این شکل نباشد که همواره به دنبال جذب ستاره با مبالغ مشکل دار باشیم.

وی تجارب مختلف و فراوان میک دارموت را یادآور شد و افزود: سال گذشته موفق نشدم اما امسال به یک نقطه مشترک با وی رسیدیم؛ شرایط خوبی را برای این مربی بدنساز فراهم کردیم اما از نظر مالی نتوانستیم مانند اماراتی ها برای او دستمزد فراهم کنیم؛ با این وجود ایران برای او یک شرایطی دارد که با امارات متفاوت است.

منصوریان در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه امکانات سخت افزاری اردوی ارمنستان بسیار راضی است، گفت: وقتی به این مجموعه نگاه می کنی از حضور در این مکان خوشحال می شوی اما برای فوتبال ایران غم ما را فرا می گیرد زیرا تیم ملی فوتبال ایران چنین کمپی ندارد و تیم های بزرگ پایتخت نیز چنین کمپی ندارند.

وی ادامه داد: استقلال در تهران دغدغه زمین دارد و به دنبال یک زمین هستیم تا فقط صاف باشد و بتوانیم کار تاکتیکی انجام دهد. اگر بتوانیم از هیاهو اطراف تیم های بزرگ کم کنیم و به دنبال مسائل سخت افزاری برویم، خیلی زود موفق خواهیم شد. کمترین خواسته تیم های بزرگ و تیم های ملی همین موضوع است.

منصوریان تاکید کرد: ما 8 زمین نمی خواهیم تنها 2 زمین کافی است تا بتوانیم با این امکانات تمرینات تاکتیکی انجام بدهیم؛ ما تا زمانی که نتوانیم این کارها را انجام بدهیم، همواره باید افسوس کمپ ارمنستان و دیگر کمپ ها را بخوریم.

سرمربی استقلال تهران همچنین اعلام کرد: براساس صحبت های انجام شد، 19 تیرماه با پارس جنوبی جم بازی دوستانه خواهیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر