jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۰۴۸۶۵۵   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۹

اول مرداد نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه"نوشته محمدچرمشیر به کارگردانی شهرام گیل آبادی با نگاهی مستند به زندگی زنان کارتنخواب در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می رود.

ستاره های سینما و تئاتر کارتنخواب می شوند!

به گزارش جام جم آنلاین، این نمایش تعاملی که در دو زمان ٢٠.٣٠و٢٢ از یک تا بیست و یک مرداد به روی صحنه می رود قصه زندگی چهار زن کارتنخواب است که با بازی پانته آ بهرام ،لادن مستوفی،سیما تیرانداز و مینا دریس در شیوه ای تعاملی و با مشارکت فعال تماشاگر به روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش که قصه زندگی پر تنش و جذاب ٤زن کارتنخواب را به صحنه می کشد با بررسی قصه ٥٣زن کارتنخواب با تحقیقی میدانی شکل گرفته است.

نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه "در پی برانگیختن حس انسانی تماشاگران خود برای کاری انسان دوستانه است.رزرو بلیط این نمایش از بیست سوم تیر ماه در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر