jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۸۵۶۸   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی که بر سر نصب تابلوی تبلیغاتی جوانی را به قتل رسانده بود، دیروز در زندان رجایی‌شهر کرج اعدام شد.

به گزارش جام‌جم، شامگاه 20 تیرماه 88 ماموران کلانتری 152 خانی‌آباد از یک درگیری خیابانی در منطقه عبدل‌آباد باخبر شدند. ماموران در آنجا حاضر شده و توانستند به این دعوا پایان دهند. در همین موقع، ماموران با پیکر غرق در خون پسری 25 ساله روبه‌رو شدند که با کارد مجروح شده بود. او به بیمارستان منتقل شد، اما با وجود تلاش پزشکان فوت کرد. همزمان با وقوع این جنایت، افرادی دراین ارتباط بازداشت شدند. این افراد در بازجویی‌ها منکر قتل شده و انگیزه اصلی درگیری را اختلاف بر سر نصب یک تابلوی تبلیغاتی در خیابان اعلام کردند. آنها گفته بودند عامل این درگیری خونین، جوان دیگری بوده که اکنون متواری است. در این مرحله متهم به قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و چند روز بعد بازداشت شد و به شرکت در این درگیری منجر به قتل اعتراف کرد. متهم در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و با توجه به درخواست اولیای دم، به قصاص محکوم شد. حکم تائید و به اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ارسال شد.

سرانجام با گذشت هشت سال از این جنایت، مرد زندانی دیروز در محوطه زندان رجایی‌شهر کرج به دار مجازات آویخته و پرونده زندگی‌اش بسته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر