jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۸۴۳   ۱۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نتایج تحقیقاتی در انگلیس به این نتیجه رسیده است که امامان جماعت مساجد در سراسر بریتانیا بهتر است در این کشور متولد شده باشند.

به نوشته روزنامه تلگراف، نتایج تحقیقاتی گسترده‌ در بریتانیا نشان می‌دهد، بیشتر امامان جماعت مساجد بریتانیا خارج از این کشور تحصیل کرده و متولد شده‌اند، اما اهمیت زیادی دارد که داخل این کشور متولد شوند تا فرهنگ آن را بخوبی بدانند و زبان انگلیسی را فصیح صحبت کنند.

در این گزارش تاکید شده است، دانشگاه‌ها باید درس‌هایی را در برنامه‌های خود داشته باشند تا به امامان جماعت مساجد، مدارک معتبر دانشگاهی در زمینه دینی ارائه کنند.

در ادامه این گزارش آمده است، جوامع مسلمانان باید با مسئولان بهتری اداره شوند و مدیریت کمیته مساجد بریتانیا باید درک و پاسخگویی بهتری نسبت به وضعیت زندگی دوره مدرن در انگلیس داشته باشند.

در این گزارش همچنین تصریح شده است، این قابلیت وجود دارد که در جامعه بریتانیا پیشداوری‌هایی درباره مسلمانان وجود داشته باشد و چالش‌هایی برایشان در زندگی اجتماعی پیش بیاید./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر